Filmová produkční Daniela Součková věří ve schopný tým

02.04.2017 13:22

Danielo, představte se čtenářům portálu ManažerskéVzdělání.cz.

Studuji produkci na FAMO v Písku posledním rokem a v současné době připravuji natáčení našeho absolvenského snímku Robine?, které začně již druhý týden v dubnu. Snímek zatím máme na fb jako funpage Robine a na portále HITHIT máme kampaň, která jde pomalu do finále. Mediálním partnerem našeho mysteriozního filmu "Robine?" je online magazín Vanili.cz.

Ráda bych vám také představila naši předchozí tvorbu. Podívejte se na portál vimeo, ve kterém je showreal našich dosavadních prací.

Jaký váš poslední filmový projekt vám udělal radost?

Fleur (https://www.facebook.com/fleurmovie/) - tímto snímkem jsme dosáhli dvou úspěchů na festivalech - pařížském a česko-německo-polském. Hlavně teď po třech nominacích, protože feedback ze zahraničí mi jen potvrdil, že to, co děláme a čemu věříme, má smysl.

Co je nejdůležitější pro úspěšnou realizaci filmového projektu?

Hlavně dobrý a schopný tým.

Na čem nyní pracujete?

Na absolventském snímku Robine? Začínáme točit za necelých 10 dní, takže teď jsme v přípravné fázi, která pomalu vrcholí. Už se nemůžeme dočkat, až budeme slova na papíře realizovat a koukat na jejich fyzickou podobu.

Jaká metoda vedení teamu se vám osvědčila jako nejefektivnější?

Za mě je nejdůležitější vytvořit příjemnou atmosféru, tak aby se tým bavil spolu s tím jak pracuje. Přátelství a dobré prostředí totiž dělá z každé sebenáročnější práce zábavu. A pak taky nadšení. Samozřejmě trocha přísnosti taky neuškodí.

Potřebuje režisér speciální manažerské vzdělání?

To ne, ale potřebuje k vedení lidí mít předpoklady, jinak to moc nepůjde.

Zpět

Kontaktujte nás

© Manažerské vzdělání 2014

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode