Prestižní titul MBA v oboru Sportovní management

27.11.2018 14:55

Žádaný studijní obor Sportovní management vyučují na European School of Business & Management v Praze. Zájemci o management ve sportu mohou studovat program v prestižním manažerském programu MBA, neboli Master of Business Administration. Škola sází na interaktivní semináře v kombinaci s online výukou. Titul MBA lze získat za jeden rok studia.

European School of Business & Management je jednou z mála vzdělávacích institucí v republice, která otevřela MBA program Sportovní management. Vytvořili jej pro studenty tak, aby jim mohl dát co nejvíce vědomostí a zkušeností z praxe a zároveň se přizpůsobil jejich časovému vytížení. „Všichni předcházejícím studiem získali potřebnou odbornost a vykročili do praxe. Tam náhle zjistili, že jen odbornost nestačí, že k tomu, aby dobře řídili svou firmu nebo tým, potřebují znát mnohem víc,“ popisuje své studenty manažerka vzdělávání Simona Probstová.

MBA program běžně studenti ukončují nejdéle do patnácti měsíců od začátku studia. Přihlásit se ke studiu je možné kdykoliv během roku. Zájemci tedy nemusí čekat na zahájení, ale mohou naskočit i v průběhu, jak se jim to nejlépe hodí. Nejbližší seminář základního MBA bloku startuje už 9. února 2019. Do té doby mohou studenti absolvovat výuku specializace či volitelného bloku.

Ke studiu jsou přijímáni studenti na základě absolvovaného vysokoškolského vzdělání, nebo doložené manažerské praxe.

Studium MBA je hlavně o praxi

Manažerský titul MBA je prestižní a má sloužit hlavně pro kariérní posun. Je součástí celoživotního vzdělávání. Po absolvování se uvádí za jménem a absolvent si může polepšit ve své aktuální práci, nebo se pustit do vlastního podnikání. Studenti oboru sportovní management se uplatňují ve vedení sportovních klubů nebo při pořádání velkých sportovních akcí.

Sportovní management na European School of Business & Management proto nemá jen předávat teoretické základy, ale také kvalitní informace a zkušenosti z praxe. „Lektory vybíráme pečlivě, dbáme na jejich odbornost a předchozí úspěchy na poli byznysu i na schopnost a rychlost komunikace se studenty podle jejich momentální potřeby,“ uvádí Probstová.

Škola sází na oxfordský vzdělávací systém

Výuka probíhá v českém jazyce a její variabilitě z velké části pomáhá online platforma, kterou škola vytvořila. „Je to naše forma intranetu, na němž studenti najdou veškeré materiály potřebné ke studiu, mohou pohodlně komunikovat s lektory, kolegy, studijním oddělením, odevzdávat seminární a závěrečné práce, přihlašovat se na interaktivní výuku a mnoho dalšího,“ vysvětluje Probstová. Díky takové technologii může také výuka probíhat z části online a studenti nemusí trávit celé dny v lavicích.

O kontakt s lektory a kolegy ale studenti nepřijdou, absolvují několik interaktivních seminářů. Tento výukový model navazuje na tradici prestižní školy Oxford. „Semináře se konají v moderních prostorách v centru Prahy, jejich termíny si studenti libovolně vybírají na základě bohaté nabídky v intranetu,“ říká manažerka. V rámci seminářů se studenti nejen dozvídají nové informace, ale zkouší je také prakticky aplikovat a diskutují o nich s kolegy.

Pro zdárné zakončení studia musí student v průběhu vypracovat několik seminárních prací a na konci studia obhájit závěrečnou práci.

Získáním titulu MBA kontakt se školou nekončí. Simona Probstová také popisuje semináře a workshopy, na které zvou své absolventy: „Během těchto setkání dochází k networkingu, který je jedinečným přínosem pro všechny zúčastněné.“ European School of Business & Management zůstává pro své absolventy oddanou alma mater.

O přínosech MBA studia se můžete přesvědčit u referencí absolventů.

Zpět

Kontaktujte nás

© Manažerské vzdělání 2014

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode